25 Görüntülenme
Eğlence Sınıfı (Mees Kees) Türkçe Dublaj İzle
6.7 IMDB Puanı

Eğlence Sınıfı (Mees Kees) Türkçe Dublaj İzle

(Mees Kees, Drôle de prof, Mister Twister - Wirbelsturm im Klassenzimmer, Sub. Sam, Mister Twister)
  • Yapım Yılı Netherlands
  • Yapım Şirketi PVPictures
  • Film Süresi 1 saat 20 dakika
Oyuncular Felix Osinga , Brent Thomassen , Sanne Wallis de Vries , Willem Voogd , Vivienne van den Assem , Peter Heerschop , Hannah Hoekstra , Cas Jansen , Marieke de Kleine , Raymonde de Kuyper , Mara van Vlijmen , Leah Dean , Remon van Dijk , Whitney Franker , Caitlyn Geerlings
Eğlence Sınıfı (Mees Kees) izle, 2012 yapımı film, Mirjam Oldenhave tarafından yazılan bir çocuk kitabından uyarlanan bir hikayeyi anlatır. Film, komedi ve aile türleri içeren bir yapım olarak karşımıza çıkar.
Film, bir ilkokulda öğretmen olan Kees'in, öğrencilerinin hayatını değiştiren bir öğretmen olarak görülmesini konu alır. Kees, öğrencileri için yaratıcı ve eğlenceli bir ders programı hazırlar ve sınıfı bir maceraya atar.
Filmin ana karakteri olan Tobias, Kees'in öğrencilerinden biridir ve okuldaki diğer öğrencilerle birlikte Kees'in planlarına katılır. Kees, öğrencilerinin sınıfta sıkılmaması için yaratıcı fikirler ortaya koyar ve öğrencilerin hayatına dokunur.
Film, aile ilişkileri ve arkadaşlık değerleri üzerine bir eleştiri sunarken, aynı zamanda çocukların hayal gücünü ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için ilham verici bir film olarak da öne çıkar.