46 Görüntülenme
Enes Batur Gerçek Kahraman izle
1.4 IMDB Puanı

Enes Batur Gerçek Kahraman izle

(Enes Batur Gerçek Kahraman, Enes Batur - Gerçek Kahraman, Enes Batur 2)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Eren Medya / TN Yapim
  • Film Süresi 1 saat 39 dakika
Oyuncular Enes Batur , Ömer Basdogan , Altan Erkekli , Damla Aslanalp , Kanbolat Gorkem Arslan , Buket Dereoglu , Atilla Pakdemir , Baturay Anar , Cansu Bulut , Berk Coskun , Selin Deveci , Resul Dogan , Turgut Ekim , Seyda Erdogan , Kaya Giray
Enes Batur Gerçek Kahraman izle, Enes Batur, hayalleri olan bir gençtir ve bir yandan da YouTube kanalında içerik üretmektedir. Ancak bir gün, başına gelmeyen kalmaz ve başını büyük bir belaya sokar. Kendisini ve arkadaşlarını kurtarmak için, kahraman olmanın zorlu yolculuğunda mücadele etmek zorunda kalır.
Enes Batur, bir yandan ailesiyle ve arkadaşlarıyla ilişkilerini düzeltmeye çalışırken, diğer yandan da kendisiyle yüzleşir ve gerçek kahramanın ne olduğunu keşfeder. Bu yolculukta, kendisine destek olan arkadaşları, ona güç verir ve mücadelesi boyunca yanında olurlar.
Filmin konusu, gençlerin yaşadığı sorunları, zorlukları ve hayallerini anlatırken, kahramanlık kavramının anlamını da sorguluyor. Enes Batur'un başından geçenler, onun hayatındaki değişimleri, özgüveninin artışını ve başkalarına yardım etme isteğini de yansıtıyor.