67 Görüntülenme
Ev Adamı Türkçe Dublaj izle
6.5 IMDB Puanı

Ev Adamı Türkçe Dublaj izle

(Jeff, Who Lives at Home, Jeff e as Armações do Destino, Jeff vit chez maman, Jeff, koji živi kod kuće, Jeff, der noch zu Hause lebt, O Jeff anakalyptei to pepromeno tou, Jeff, aki otthon lakik, A casa con Jeff, ハッピーニート おちこぼれ兄弟の小さな奇跡, Jeff wraca do domu, Jeff, który dorósl, Jeff - O Solteirão, Джефф, живущий дома, Doma z Jeffom, Jeff y los suyos, Anasının Kuzusu)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Indian Paintbrush / Jeff Brothers Productions / Mr. Mudd / Right of Way Films
  • Film Süresi 1 saat 23 dakika
Oyuncular Jason Segel , Ed Helms , Susan Sarandon , Judy Greer , Rae Dawn Chong , Steve Zissis , Evan Ross , Benjamin Brant Bickham , Lee Nguyen , Tim J. Smith , Ernest James , Tre Styles , Raion Hill , Zac Cino , Lance E. Nichols
Jay and Mark Duplass (Cyrus) kardeşler tarafından kaleme alınan hikayede, ahşap tutkalı almak için dükkana koşturan bir adamın hayatının anlamını araması anlatılıyor. Evreni rehberi olarak alan Jeff yolunu belirlemek için işaretler aramaya başlıyor. Fakat, bir takım komik ve beklenmedik olaylar onu çok acayip yerlere ve koşullara yöneltiyor. Jeff sadece hayatının anlamını bulmak istiyor. Ha şansı varsa bir de ağaç tutkalı almak. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle