94 Görüntülenme
Evlilik Öpücüğü Türkçe Dublaj izle
6.9 IMDB Puanı

Evlilik Öpücüğü Türkçe Dublaj izle

(The Wedding Singer, La mejor de mis bodas, Afinado no Amor, Сватбеният певец, Le chanteur de noces, Luda vjenčanja, Písen pro nevestu, The Wedding Singer - häälaulaja, Wedding singer - Demain on se marie!, Eine Hochzeit zum Verlieben, Ένας τραγουδιστής για το γάμο μου, Nászok ásza, Zamar Ha-Hatunot, Prima o poi me lo sposo, ウェディング・シンガー, Vestuviu dainininkas, Bryllupssangeren, Od wesela do wesela, Um Casamento Quase Perfeito, O nunta cu cântec, Nuntã cu cântec, Певец на свадьбе, Svadbeni pevač, Piesen pre nevestu, Porociva se, El chico ideal, El cantante de bodas, 婚禮歌手, Evlilik öpücüğü, Співак на весіллі)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Juno Pix / New Line Cinema / Robert Simonds Productions
  • Film Süresi 1 saat 37 dakika
Oyuncular Adam Sandler , Drew Barrymore , Christine Taylor , Allen Covert , Matthew Glave , Ellen Albertini Dow , Angela Featherstone , Alexis Arquette , Christina Pickles , Jodi Thelen , Frank Sivero , Patrick McTavish , Gemini Barnett , Teddy Castellucci , Randy Razz
Evlilik öpücüğü (The Wedding Singer) izle, 1998 yapımı bir Amerikan romantik komedi filmidir. Film, 1980'lerde müzisyenlik yapan Robbie Hart'ın (Adam Sandler) hikayesini anlatır.
Robbie, bir düğün şarkıcısıdır ve nişanlısı tarafından terk edilir. Bu olay, onun işine ve yaşamına da olumsuz etki eder. Robbie, başka düğünlere katılmaya devam ederken, kendini iş arkadaşı Julia'ya (Drew Barrymore) yakın hissetmeye başlar. Ancak, Julia nişanlıdır ve düğün hazırlıkları yapmaktadır.
Robbie, Julia'ya aşık olduğunu anlar ve onu kazanmak için mücadele eder. Filmde, Robbie'nin müzik yeteneği, Julia ile yaşadığı aşk hikayesi ve karakterlerin 1980'lerdeki yaşam tarzları konu alınır.
"The Wedding Singer", romantizm, komedi ve 1980'ler pop kültürü unsurlarını bir araya getiren bir film olarak dikkat çeker. Adam Sandler ve Drew Barrymore'un performansları, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Filmde, aşkın gücü ve aile değerleri gibi konulara da yer verilir. Film, romantik komedi sevenler için keyifli bir seyir deneyimi sunar.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle