579 Görüntülenme
Fakulte Türkçe Dublaj izle
6.5 IMDB Puanı

Fakulte Türkçe Dublaj izle

(The Faculty, Aulas peligrosas, Prova Final, Факултетът, Les ensaignants, Dosje Alien, Fakulta, Õuduse õppetunnid, En lektion i skräck, Kauhun oppitunnit, Faculty)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Dimension Films / Los Hooligans Productions
  • Film Süresi 1 saat 44 dakika
Oyuncular Jordana Brewster , Clea DuVall , Laura Harris , Josh Hartnett , Shawn Hatosy , Salma Hayek , Famke Janssen , Piper Laurie , Christopher McDonald , Bebe Neuwirth , Robert Patrick , Usher Raymond , Jon Stewart , Daniel von Bargen , Elijah Wood
Fakülte (The Faculty) izle, filmi bir lisede geçen bir bilim kurgu ve korku filmidir. Film, bir grup öğrencinin, öğretmenlerinin uzaylılara dönüşmüş olduğunu keşfetmeleri ve dünyayı kurtarmaya çalışmalarını konu alır.
Filmde, Herrington Lisesi'nde öğrenciler, sıradan hayatlarına devam ederken, bir gün okullarında garip şeyler olmaya başlar. Öğretmenlerinden bazıları, uzaylılar tarafından ele geçirilmiştir ve öğrenciler, uzaylıların dünyayı istila etme planını engellemek için bir araya gelirler. Farklı kişilikleri ve becerileri olan öğrenciler, birlikte çalışarak, okullarını ve dünyayı kurtarmaya çalışırlar.
Film, klasik lise klişelerini, bilim kurgu ve korku unsurlarıyla harmanlar. Ayrıca, ergenlik dönemi ile birlikte gelen sorunlar, gençlik isyanı ve kişisel gelişim gibi konular da filmde işlenir. "The Faculty", yönetmenliğini Robert Rodriguez'in yaptığı bir Amerikan yapımı bilim kurgu ve korku filmidir ve başrollerinde Elijah Wood, Josh Hartnett, Jordana Brewster, Salma Hayek ve Famke Janssen gibi genç ve başarılı oyuncular yer alır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle