50 Görüntülenme
Falling Inn Love izle (2019)
5.6 IMDB Puanı

Falling Inn Love izle (2019)

(Falling Inn Love, Amor en obras, Amor em Obras, Gagner lautel, Έρωτας υπό Κατασκευή, Szerelem első vendéglátásra, Falling Inn Love - Ristrutturazione con amore, 恋の予感?! ホテルリノベ奮闘記, Miłość pod jednym dachem, Xây Đắp Tình Yêu)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Ground Control
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Christina Milian , Adam Demos , Jeffrey Bowyer-Chapman , Anna Jullienne , Claire Chitham , Blair Strang , Jonathan Martin , William Walker , Daniel Watterson , Simone Walker , Arlo MacDiarmid , Johnny Bright , Lucy Wigmore , Irene Wood , J.J. Fong
İşini ve erkek arkadaşını kaybetmesinin ardından, şehirli Gabriela (Christina Milian) spontane şekilde bir yarışmaya katılır ve Yeni Zelanda kırsalında bir pansiyon kazanır. Binlerce kilometre yol katedip kazandığı pansiyona geldiğinde, Bellbird Valley Farmın dış cephesinin döküldüğünü, ev arkadaşının bir keçi olduğunu ve meraklı komşusunun aslında bu pansiyonda gözü olduğunu keşfeder. Burayı hızlıca yenileyip satmak isteyen Gabriela, tam bir şehirli olarak yaşadığı kültür şokunu eğlenceli bulan Yeni Zelandalı inşaat ustası Jake Taylor (Adam Demos) ile birlikte çalışmaya başlar. Gabriela şimdi bir karar vermek zorundadır: ya burada kurduğu hayata devam edecek, ya da arkasında bıraktığı hayata geri dönecektir.