117 Görüntülenme
Firebreather Türkçe Dublaj izle
6.0 IMDB Puanı

Firebreather Türkçe Dublaj izle

(Firebreather, O Lança-Fogo, A tűz gyermeke, Огнедышащий)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Cartoon Network Studios
  • Film Süresi 1 saat 10 dakika
Oyuncular Tia Texada , Jesse Head , Dante Basco , Amy Davidson , Dana Delany , Reed Diamond , Billy Evans , Grey Griffin , Josh Keaton , Jameson Moss , Kevin Michael Richardson , Nicole Sullivan , Tom Tartamella , Gary Anthony Williams
Ateş Soluyan (Firebreather) izle, 2010 yapımı bir animasyon filmidir. Film, bir lise öğrencisi olan ve aynı zamanda bir canavarın oğlu olan Duncan Rosenblatt'ın hikayesini anlatır. Duncan, annesi insan ve babası ise dev bir ejderhadır. Babası, "Kaiju" olarak bilinen canavarların dünyaya saldırmaya başlamasıyla yeniden ortaya çıkar.
Duncan, aynı zamanda babasının güçlerine sahip olur ve onun gibi bir Kaiju'ya dönüşebilir. Ancak, insanların arasında yaşayan Duncan, normal bir hayat sürdürmek istemektedir. Ancak babasının düşmanları onun varlığından haberdar olurlar ve dünyayı yok etmek için plan yapmaya başlarlar.
Duncan, hem insanların hem de Kaiju'ların dünyasında yaşarken, geçmişindeki köklerini keşfeder ve her iki dünyanın da kaderini belirleyebilecek güçlere sahip olduğunu keşfeder. Bu güçleri kullanarak, düşmanlarına karşı savaşır ve dünyayı kurtarmak için her şeyi riske atar.
Filmin konusu, aynı zamanda gençlik hikayesi ve kimlik arayışı da içerir. Duncan, hem insan hem de Kaiju tarafı arasında sıkışmış hisseder ve kendi kimliğini bulmak için çabalar.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle