15 Görüntülenme
Fırtınadan Sonra – After the Storm izle
7.3 IMDB Puanı

Fırtınadan Sonra – After the Storm izle

(Umi yori mo mada fukaku, Después de la tormenta, Depois da Tempestade, Après la tempête, 比海更深, Po bouři, Efter stormen, After the Storm, Akharei haseara, Ritratto di famiglia con tempesta, 海よりもまだ深く, Tras la tormenta, Etter stormen, Po burzy, После бури, Posle oluje, 比海還深, Fırtınadan Sonra)
  • Yapım Yılı Japan
  • Yapım Şirketi AOI Promotion / Bandai Visual Company / Fuji Television Network / GAGA
  • Film Süresi 1 saat 58 dakika
Oyuncular Hiroshi Abe , Yôko Maki , Satomi Kobayashi , Lily Franky , Sôsuke Ikematsu , Yuri Nakamura , Kazuya Takahashi , Yukiyoshi Ozawa , Taiyô Yoshizawa , Rie Minemura , Izumi Matsuoka , Kanji Furutachi , Daisuke Kuroda , Shôno Hayama , Ryôko Tateishi
İlk gösterimini gerçekleştirdiği Cannes Film Festivalinde belirli bir bakış adaylığı da bulunan yapım, Toronto ve Londra gibi önemli festivallere de konuk oldu. Kitapları eskisi kadar ilgi görmeyen ödüllü yazar Shinoda Ryota tüm parasını kumarda kaybetmiştir. Artık nafakasını bile ödeyemez hale gelir. Babasını da kaybedince, uzun süredir pek ilgilenmediği ailesiyle yeniden temasa geçer. Özellikle oğluyla fırtınalı bir gecede yeniden bağ kurmaya çalışır.