26 Görüntülenme
Foxtrot izle (2017)
7.2 IMDB Puanı

Foxtrot izle (2017)

(Foxtrot, Foxtrott, Foxtrot - La danza del destino, 運命は踊る, Fokstrot, Фокстрот, 今天跳舞不打仗)
  • Yapım Yılı Israel
  • Yapım Şirketi Spiro Films / Pola Pandora Filmproduktions / A.S.A.P. / KNM / Bord Cadre Films / Israel Film Fund / Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF) / ARTE / Medienboard Berlin-Brandenburg / ILB Investitionsbank desLandes Brandenburg / Eurimages / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC) / Filmförderungsanstalt (FFA) / Deutscher Filmförderfonds (DFFF) / Ministère des Affaires Étrangères / Institut Français / L'Aide aux Cinémas du Monde / Mifal Hapais / Ministry of Culture and Sport / Israel Film Council
  • Film Süresi 1 saat 53 dakika
Oyuncular Lior Ashkenazi , Sarah Adler , Yonaton Shiray , Shira Haas , Eden Gamliel , Dekel Adin , Yehuda Almagor , Shaul Amir , Gefen Barkai , Ran Buxenbaum , Rami Buzaglo , Eden Daniel , Yael Eisenberg , Itay Exlroad , Eden Gmliel
Foxtrot full izle Askerdeki oğlunun ölüm haberini alarak yıkılan bir babanın hikayesini anlatan Foxtrot, dram ile savaş temasını iç içe harmanlayan sağlam bir yapım. Özellikle de filmin genel temasını göz önüne aldığımız zaman her sahnesinin ne denli muhteşem ve gerçekçi bir tonda ilerlediğini de fark etmiş olacaksınız. Sınırsız bir anlatı ile ilerleyen Foxtrot izle yapımının yönetmenlik koltuğunu ise iki kişi paylaşıyor. Lior Ashkenazi ve Samuel Maoz tarafından yönetilen film, öfke nöbeti geçiren bir babanın hayatın gerçekleriyle yüzleşme evrelerine odaklanıyor. Bu odaklanma süreci açısından da her sahnesini sizler bu filmde çok daha coşkulu ve çok daha nitelikli bir yapı eşliğinde geçirme şansı da yakalamış olacaksınız.
Foxtrot izle olarak da sitemizde bulabilme şansı olan film, genel hatlarıyla savaşın getirmiş olduğu o sertliği son ana dek hissedebilmeniz açısından her türlü detayı düşünerek tasarlamış durumda. Ki ileri seviyeli bir anlatı ile şekil almakta olan bu yapım sayesinde, sınırsız olanı evdeki sinemanızda keşfetme şansını da rahatlıkla yaşamış olacaksınız.
Son olarak Foxtrot filmi ile sinemanın yaşanılan savaşlara karşı açılan penceresine de bir kere daha tanıklık etme şansı sizleri bekliyor olacak. Sahne sahne şekil alan gerilim ve dramı bu film sayesinde tüm içinizde hissetmiş olacaksınız. Hepiniz için şimdiden güzel bir seyirlik olmasını diliyoruz.