156 Görüntülenme
Gizli Ortak Türkçe Dublaj izle
5.6 IMDB Puanı

Gizli Ortak Türkçe Dublaj izle

(Bad Company, Malas compañías, Bad Company - Die Welt ist in guten Händen, Em Má Companhia, Гадна компания, Mauvaise fréquentation, Mala compañía, Ceská spojka, Paras punt, Die Welt ist in guten Händen, Kakes parees, Κακές παρέες, Rossz társaság, Bad Company - Protocollo Praga, 9 Days, 9デイズ, Bloga kompanija, Bad Company - Czeski lacznik, Más Companhias, Dublura, Плохая компания, Loše društvo, V slabi druzbi, 9 días, Nueve días, 神鬼拍檔, Gizli ortak, Czech Mate, The Double, Black Sheep)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Touchstone Pictures / Jerry Bruckheimer Films / Stillking Films
  • Film Süresi 1 saat 56 dakika
Oyuncular Anthony Hopkins , Chris Rock , Peter Stormare , Gabriel Macht , Kerry Washington , Adoni Maropis , Garcelle Beauvais , Matthew Marsh , Dragan Micanovic , John Slattery , Brooke Smith , Daniel Sunjata , DeVone Lawson Jr. , Wills Robbins , Marek Vasut
Gizli ortak (Bad Company) izle, 2002 yapımı bir aksiyon-komedi filmidir ve Joel Schumacher tarafından yönetilmiştir. Film, CIA ajanı Kevin Pope'un çifte kişiliği ve onun yeni partneri olan Jake Hayes'in hayatına odaklanmaktadır.
Kevin Pope, bir görev sırasında öldürülür ve yerine geçebilecek birisi olmadığı için CIA, onun ikizi olan Jake Hayes'i görevlendirir. Ancak Jake, kardeşinin aksine tamamen farklı bir yaşam tarzına sahiptir ve görevini yerine getirmekte zorlanır.
Film, Jake'in eğitimini ve görevlerini konu alırken, aynı zamanda Kevin'ın ölümünün arkasındaki komplonun peşine düşerler. Bu arada, Jake'in hayatı tehlike altındadır ve birçok aksiyon dolu sahne ile doludur.
"Bad Company", Anthony Hopkins ve Chris Rock'un oyunculuk performansları ile öne çıkmaktadır. Film, aksiyon ve komedi unsurlarını bir arada sunarak eğlenceli bir seyir deneyimi sunabilir.