56 Görüntülenme
Gizli Takıntı | Secret Obsession izle (2019)
4.4 IMDB Puanı

Gizli Takıntı | Secret Obsession izle (2019)

(Secret Obsession, Obsesión secreta, Obsessão Secreta, Obsession secrète, Κρυφή Εμμονή, Titkos megszállottság, 密かな企み, Sekretna obsesja, Тайная одержимость, Gizli Takıntı, Nỗi Ám Ảnh Thầm Kín)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Hybrid
  • Film Süresi 1 saat 37 dakika
Oyuncular Brenda Song , Mike Vogel , Dennis Haysbert , Ashley Scott , Paul Sloan , Daniel Booko , Scott Peat , Blair Hickey , Michael Patrick McGill , Casey Leach , Jim Hanna , Ciarra Carter , Eric Etebari , Kati Salowsky , Jennifer Peo
Gizli Takıntı filmi Jennifer adındaki bir kadının yaşantısına odaklanıyor. Jennifer bir gün kendisini bir hastane yatağında yatar halde bulur. Vücudunun çeşitli yerlerinde onlarca yara izi vardır ve ne o yaraları ne de bu hastaneye nasıl geldiğine dair hiçbir fikri yoktur. Jennifer uyanır uyanmaz yanında bir adam görür. Bu adam Russell’dir ve ona göre Jennifer’in kocasıdır. Russell oldukça ilgilendiği Jennifer zamanla iyileşir ve ayaklanır. Yoğun ilgisi karşısında kendine gelen Jennifer ev istirahati için Russell ile birlikte hastaneden ayrılır. Russell eve gittiğinde Jennifer’in bir şeyler hatırlayabileceğini düşünür. Ancak bir zaman sonra Jennifer’in iç güdüleri ona bazı şeylerin ters gittiğini ve anlamsız olduğunu gösterir.