74 Görüntülenme
Good Will Hunting Can Dostum izle
8.3 IMDB Puanı

Good Will Hunting Can Dostum izle

(Good Will Hunting, En busca del destino, Gênio Indomável, Добрият Уил Хънтинг, Le destin de Will Hunting, Dobri Will Hunting, Dobrý Will Hunting, Hea Will Hunting, Will Hunting, Good Will Hunting - Der gute Will Hunting, O xehoristos Will Hunting, Ο ξεχωριστός Γουίλ Χάντινγκ, Will Hunting-e khoob, Sippuro Shel Will Hunting, Will Hunting - Genio ribelle, グッド・ウィル・ハンティング 旅立ち, Gerasis Vilas Hantingas, Mente indomable, Den enestående Will Hunting, Buntownik z wyboru, O Bom Rebelde, Умница Уилл Хантинг, Добри Вил Хантинг, El indomable Will Hunting, 心靈捕手, Can Dostum, Розумник Вілл Хантінг)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Miramax / Be Gentlemen Limited Partnership / Lawrence Bender Productions
  • Film Süresi 2 saat 6 dakika
Oyuncular Matt Damon , Ben Affleck , Stellan Skarsgård , John Mighton , Rachel Majorowski , Colleen McCauley , Casey Affleck , Cole Hauser , Matt Mercier , Ralph St. George , Rob Lynds , Dan Washington , Alison Folland , Derrick Bridgeman , Vik Sahay
Will Hunting Üniversitede hademelik yapan ve Matematiğe doğal bir yeteneği olan üstün zekalı bir geçtir, ancak hayatının yönünü bulabilmesi için bir psikoloğun desteğine ihtiyaç vardır. Yakın zamanda kaybettiğimiz usta aktör Robin Williams ve genç neslin önemli oyuncularından Matt Damonın başrollerini paylaştığı bu filmden çok etkileneceksiniz. jetfilmizle.com iyi seyirler diler. M.I.T.de bir kapıcı olan William Hunting, matematik için bir hediye sahibi ancak hayatında yön bulmak için bir psikologdan yardıma ihtiyacı var.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle