F4 Thailand: Boys Over Flowers

Bey
26 Şub 2024
F4 Thailand: Boys Over Flowers
Dizinin Adı : F4 Thailand: Boys Over Flowers
Yönetmen : O Patha Thongpan, Mai Aticha Tanthanawigrai
Senaryo : Manow Waneepan Ounphoklang
Bölüm Sayısı : 16
Gösterim Tarihi : 18 Aralık 2021 – 9 Nisan 2022
Dizi Türü : Komedi, Romantik, Gençlik, Dram
Ülke : Tayland

F4 Thailand: Boys Over Flowers Konusu:

Dizi, basit bir çiçekçide çalışan Gorya adındaki bir kızın kazandığı burs sayesinde elit bir okula gitmesini ve F4 olarak bilinen 4 zengin, yakışıklı ve şımarık erkek ile arasında geçen çatışmaları konu almaktadır.

Gorya, okuldaki tek arkadaşını korumak isterken F4’ün hedefi haline gelir. Ancak okulda bu zorbalığa karşı duran tek kişidir. Bu tavrı tüm grubu, özellikle de grubun lideri Thyme’ı şaşkına çevirir. Bu tavırları sayesinde Thyme ona aşık olur ve romantik duygularla onun peşine düşer. Ancak kötü izlenimlerinden dolayı Gorya ondan hoşlanmamaktadır. Üstelik Gorya, Thyme’ın en yakın arkadaşı olan Ren’e ilgi duymaktadır. Ancak okulun tüm bu kargaşası içinde Gorya, kendini Thyme’a aşık olmaktan alıkoyamaz.

F4 Thailand: Boys Over Flowers Karakterleri: 


Tu Tontawan Tantivejakul dizide Gorya karakterini canlandırmaktadır. Mütevazı bir aileden gelmektedir ve kazandığı burs sayesinde prestijli bir okulda okumaya hak kazanır. Ancak okulun bu lüks ve gürültülü hayatı karşısında okulda kalmak için mücadele etmek zorundadır.

Bright Vachirawit Chivaaree
 dizide Thyme karakterini canlandırmaktadır. F4 grubunun lideri ve oldukça zengin bir ailenin çocuğudur. Şımarık büyümesinin yanı sıra okulda sevmediği kişilere zorbalık yapmaktadır.

Dizi, Kamio Yoko’nun “Hana Yori Dango” adlı mangasından uyarlanmıştır. Ayrıca dizinin Güney Kore (Boys Over Flowers) ve Çin (Meteor Garden) gibi bilindik uyarlamaları bulunmaktadır.

F4 Thailand: Boys Over Flowers izle diye aratan kullanıcılar için birçok seçenek mevcuttur. Asya dizi izle diye aratılırak birçok kaliteli siteye ulaşım sağlanmaktadır.

Yorumlar