31 Görüntülenme
Hancock 1080p İzle
6.4 IMDB Puanı

Hancock 1080p İzle

(Hancock, Ханкок, Quanmin chaoren, Quanmin chaoren Hankaoke, ハンコック, Henkoks, Hankokas, Hidden from Earth, Хэнкок, Henkok, 全民超人, Хенкок, Tonight, He Comes, John Hancock, Siêu Nhân Cái Bang)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures / Relativity Media / Blue Light / Weed Road Pictures / Overbrook Entertainment / Forward Pass / GH Three
  • Film Süresi 1 saat 32 dakika
Oyuncular Will Smith , Charlize Theron , Jason Bateman , Jae Head , Eddie Marsan , David Mattey , Maetrix Fitten , Thomas Lennon , Johnny Galecki , Hayley Marie Norman , Dorothy Cecchi , Michelle Lemon , Akiva Goldsman , Michael Mann , Brad Leland
"Hancock izle" 2008 yapımı bir süper kahraman filmidir. Film, Los Angeles'ta yaşayan ve insanlar tarafından sevilmeyen bir süper kahraman olan John Hancock'un hikayesini anlatır.
John Hancock, insanları kurtarsa da, bunu çoğu zaman kaba ve özensiz bir şekilde yapar. Bu nedenle, insanlar onu isteksizce kabul eder ve şehirdeki insanlar arasında saygı görmek isteyen Hancock, şehirdeki suçlularla olan çatışmalarında başarısız olur.
Ancak, bir gün Hancock, tren raylarına çıkmış olan bir adamı kurtarır ve bu olay, Hancock'un hayatında büyük bir değişime neden olur. Kurtardığı adam, Ray Embrey adlı bir halkla ilişkiler uzmanıdır ve Hancock'u kampanyasının bir parçası yapar. Bu sayede, Hancock halkın gözünde kendisini düzeltmeye başlar ve şehirde saygı görmeye başlar.
Ancak, bir süre sonra, Hancock'un gerçek kimliği ve geçmişi ortaya çıkar. Hancock, aslında başka bir dünyadan gelen bir süper kahramandır ve hafızasını kaybetmiştir. Şimdi, onun gerçek kimliği ve görevleri hakkındaki gerçeği öğrenmesi gerekmektedir.
Film, klasik süper kahraman hikayesini farklı bir açıdan ele alırken, hem komik hem de duygusal anlar sunar. Will Smith'in başrolünde olduğu yapım, aksiyon dolu sahneleri ve süper kahramanlık kavramını ele alan derinlikli konusuyla dikkat çeker.