52 Görüntülenme
Hareket Sekiz izle (2019)
4.6 IMDB Puanı

Hareket Sekiz izle (2019)

(Hareket Sekiz)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Dada Vision
  • Film Süresi 1 saat 50 dakika
Oyuncular Gürgen Öz , Bihter Dinçel , Hande Katipoglu , Ali Sunal , Seher Devrim Yakut , Cagatay Atasagun , Dogan Akdogan , Hakan Bilgin , Sarp Bozkurt , Onur Atilla , Can Yücel Metin , Islam Mehraliyev , Aykut Taskin , Alisan Özkan
Hareket Sekiz filminde, ünlü bir Rus mafya babasının peşine, adeta düşen polislik mesleğinin yüzkaraları kabul edilen 3 polis memurunun yaşadığı trajikomik maceralar konu edinilmiştir. Bünyamin, Kazım ve Reşat mesleki hayatlarında sadece tesadüfi başarılar elde etmiş üç sıkı arkadaş ve polis memurudurlar. Lakin sıradan hayatları tamamen değişecektir, artık zorlu bir göreve atanmışlardır.

Ünlü Rus mafya babası Zolka, Türkiye’den bor madeni kaçırıp özel bir silah yapımında kullanmayı planlamaktadır. Bizim üç kafadar da bu Rus mafya babasını yakalamakla görevlendirilmişlerdir. Önemli bir göreve atandıkları için sevinen polis memurları başlarına gelecekler tamamen habersizlerdir. Artık ülke sınırlarını aşan bir kargaşanın içine düşmüşlerdir. Rus mafya babasını alt etmek ve polis mesleğinin yüzkarası olmadıklarını kanıtlamak zorundalar.