74 Görüntülenme
Hayat Sana Güzel Türkçe Dublaj izle
6.3 IMDB Puanı

Hayat Sana Güzel Türkçe Dublaj izle

(The Change-Up, Si fueras yo, Wie ausgewechselt, Eu Queria Ter a Sua Vida, Размяната, Lui cest moi, U tuđoj koži, V cizí kuzi, Hvis jeg var dig, Kehad vahetusse, Échange standard, Allazoume?, Αλλάζουμε;, Testcsere, Hayim behahlafa, Cambio vita, チェンジ・アップ オレはどっちで、アイツもどっち!?, Samainīti vietām, Draugo kailyje, Hvis jeg var deg, Zamiana ciał, Cuidado Com o Que Desejas, Daca as fi ... tu?, Хочу как ты, Zamena, Zamenjava, El cambiazo, 玩咖尬宅爸, Hayat Sana Güzel, Хочу як ти, Dôi Vai)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / Relativity Media / Original Film / Big Kid Pictures / Rampage VFX
  • Film Süresi 1 saat 52 dakika
Oyuncular Ryan Reynolds , Jason Bateman , Leslie Mann , Olivia Wilde , Alan Arkin , Mircea Monroe , Gregory Itzin , Ned Schmidtke , Ming Lo , Sydney Rouviere , Craig Bierko , Dax Griffin , Andrea Moore , Matthew Cornwell , Taaffe OConnell
Hayat Sana Güzel (The Change-Up) izle, 2011 yapımı bir komedidir. Filmin konusu, iki arkadaşın, Dave ve Mitch, hayatlarını değiştirmek isteyen bir deney yapması sonucu, birbirlerinin hayatını yaşamaya başlamalarıdır. Dave, evli ve bir oğlu olan bir avukattır ve hayatındaki stres ve sorumluluklarından bıkmıştır. Mitch ise evsiz ve kariyeri olmayan bir aktör/komedyendir ve hayatındaki keyiflere odaklanmıştır. Dave ve Mitch, hayatlarını değiştirmek isteyen bir deney yaparlar ve birbirlerinin hayatını yaşamaya başlarlar. Ancak, hayatlarının kontrolünü kaybetmeleri ve hayatlarının gerçekte ne kadar zor olduğunu fark etmeleri sonucu, birbirlerine daha da yakınlaşırlar.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle