53 Görüntülenme
Hayvan Mezarlığı – Pet Sematary full izle (2019)
5.7 IMDB Puanı

Hayvan Mezarlığı – Pet Sematary full izle (2019)

(Pet Sematary, Cementerio de animales, Friedhof der Kuscheltiere, Cemitério Maldito, Гробище за домашни любимци, Cimetière vivant, Cementerio Maldito, Cementerio maldito, Rbitov zviratek, Řbitov zviřátek, Lemmikloomasurnuaid, Uinu, uinu lemmikkini, Simetierre, Νεκρωταφίο ζώων, Kedvencek temetője, Beit Kvarot LeKhayot, ペット・セメタリー, Zvēru kapiņi, Gyvuneliu kapines, Smętarz dla zwierzaków, Samitério de Animais, Cimitirul animalelor, Кладбище домашних животных, Groblje kućnih ljubimaca, Cyntoryn zvieratiek, Jurtjyrkogården, 禁入墳場, Hayvan Mezarlığı, Кладовище домашніх тварин, Nghia Dia Ma Quai)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures / Di Bonaventura Pictures / Room 101 / Alphaville Films
  • Film Süresi 1 saat 41 dakika
Oyuncular Jason Clarke , Amy Seimetz , John Lithgow , Jeté Laurence , Hugo Lavoie , Lucas Lavoie , Obssa Ahmed , Alyssa Brooke Levine , Maria Herrera , Frank Schorpion , Linda E. Smith , Sonia Maria Chirila , Naomi Frenette , Suzi Stingl , Kelly Lee
Şehir hayatından uzakta bir yaşamı tercih eden Doktor Creed taşıdıkları kasabada normal bir okulda doktor olarak iş başı yapar. Normal bir hayatı olan doktorun mutlu bir yaşantısı vardır. Hayvan Mezarlığı filmi heyecan dolu sahneleri ile izleyiciyi oldukça korkutan filmlerden bir tanesidir. Kasabaya yakın bir hayvan mezarlığı bulunmaktadır. Bu mezarlıktaki hayvanların hepsi yolda ki kazalardan dolayı ölen hayvanlarla doludur. Heyecanın üst seviyelere çıktığı filmde hayvanların bu şekilde ölmesi çocukları çok fazla etkilemektedir. Çocukları hem ikna etmek için hem de hayvan ölümlerinin önüne geçilmesi için doktor kedisini kısırlaştırır. Kısa süre sonra kazada kedi ölür. Bu kez kediyi eski bir Kızılderili mezarına gömerler. Ertesi gün ölen kedi karşılarına çıkınca olaylar başlar. Doktorun kendi çocuğu beklenmedik bir anda ölmesiyle olaylar hızlı şekilde gelişmeye başlar.