19 Görüntülenme
Hayvanlar Ne İster? Türkçe Dublaj izle
5.5 IMDB Puanı

Hayvanlar Ne İster? Türkçe Dublaj izle

(Tierisch verknallt, Animalement vôtres, Was Tiere wollen, Állati kerítők, What Animals Want)
  • Yapım Yılı Germany
  • Yapım Şirketi Phoenix Film Karlheinz Brunnemann / Sat.1
  • Film Süresi 1 saat 29 dakika
Oyuncular Jasmin Gerat , Oliver Mommsen , Max Boekhoff , Roman Knizka , Anja Nejarri , Mathias Schlung , Greta Galisch de Palma , Hansjürgen Hürrig , Michael Kessler , Stella Lindler , Laura Lo Zito , Alexander Yassin
"Tierisch verknallt izle" (Hayvanlar Aşk Acısı Çeker) adlı film, 2007 yılında Almanya'da çekilmiş bir romantik-komedi türünde bir filmdir. Filmin konusu şöyledir:

Carla, yalnız yaşayan ve hayvanlara olan sevgisiyle tanınan bir hayvan barınağı çalışanıdır. Bir gün, bir kaza sonucu hayatının aşkı olan Paul'ün hayatını kurtarır ve ona aşık olur. Ancak Paul, Carla'nın hayvanlara olan sevgisinden rahatsız olmaktadır ve aralarındaki ilişkiyi kabul etmek istemez.

Carla, hayvan barınağındaki arkadaşlarına ve hayvanlara danışarak, Paul'ün kalbini kazanmak için her türlü yolu dener. Bu yolda, bir kedi ve bir köpek gibi hayvanların yardımını alır. Carla, Paul'ün kalbini kazanmak için mücadele ederken, hayvanlar da kendi aşk hikayelerini yaşarlar.

Film, romantik bir komedi olarak, Carla'nın Paul'e olan aşkının yanı sıra, hayvanlar arasındaki ilişkilere ve aşklara da odaklanmaktadır. Film, izleyicilere eğlenceli ve sevimli bir hikaye sunarak, hayvanlar ve insanlar arasındaki bağı daha da yakınlaştırmayı amaçlamaktadır.