35 Görüntülenme
Hemen Döneriz izle (2019)
5.5 IMDB Puanı

Hemen Döneriz izle (2019)

  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi 11 K Film / Vega Productions
  • Film Süresi 1s 38dk
Oyuncular Gökhan Mumcu , Murat Genç , Burak Satibol , Amir Zakaria , Kadir Polatçi , Buse Iskenderoglu , Ayhan Tas , Esin Civangil , Kivanç Baran Aslan , Enver Akbas , Fulya Sirin , Halil Ibrahim Ceyhan , Ayberk Yilmaz , Hüseyin Elmalipinar , Ahmet Dursun
"Hemen Döneriz izle", adlı film, bir grup arkadaşın macera dolu hikayesini anlatır. Özkan, İsmet, Barış ve Tuncay, İstanbul'da yaşayan dört yakın arkadaştır. Bir gün, Özkan'ın iş yerinde bir hırsızlık olayı yaşanır ve onların da hırsızlıkla bağlantılı olduğu düşünülür. Arkadaşlar, masum olduklarını kanıtlamak için bir plan yaparlar.
Planları, bir gece yarısı arabayla yola çıkmak ve hırsızlığı gerçekleştirdikleri iddia edilen yerde bulunan kamera kayıtlarını çalmaktır. Ancak, hiçbir şey planlandığı gibi gitmez ve arkadaşlar beklenmedik olaylarla karşılaşırlar. Bu olaylar, onların başlarına gelmeyen kalmaz ve birbirinden komik maceralar yaşarlar.
Film, arkadaşlık, macera, suç ve komedi gibi temaları bir arada işler. İstanbul'un sokaklarındaki bir grup arkadaşın hikayesi, onların hayatında beklenmedik olayların nasıl bir araya gelebileceğini gösterir. Arkadaşların yaşadığı komik ve zorlu durumlar, seyirciyi güldürürken, aynı zamanda arkadaşlık bağlarının da ne kadar güçlü olduğunu gösterir.