177 Görüntülenme
Her Gün Türkçe Dublaj izle
7.3 IMDB Puanı

Her Gün Türkçe Dublaj izle

(The Basketball Diaries, Diário de um Adolescente, Баскетболни дневници, Chute libre, Dnevnik košarkaša, The Streets of New York, Korvpallipäevikud, New Yorkin kadut, Basketball Diaries, Jim Carroll - In den Straßen von New York, To telos tis athootitas, Το τέλος της αθωότητας, Egy kosaras naplója, Yoman Neurim, Ritorno dal nulla, バスケットボール・ダイアリーズ, Krepšininko dienoraštis, Netter i New York, Przetrwać w Nowym Jorku, Grito de Revolta, Jurnalul unui baschetbalist, Дневник баскетболиста, Košarkaški dnevnik, Kosarkarjev dnevnik, Diario de un rebelde, På driven i New York, Streets of New York - The Basketball Diaries, 赤子本色, Günlük, Щоденник баскетболіста, Streets of New York)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi New Line Cinema / Island Pictures
  • Film Süresi 1 saat 42 dakika
Oyuncular Leonardo DiCaprio , Lorraine Bracco , Marilyn Sokol , James Madio , Patrick McGaw , Mark Wahlberg , Roy Cooper , Vincent Pastore , Bruno Kirby , Jimmy Papiris , Nick Gaetani , Alexander Chaplin , Ben Jorgensen , Josh Mostel , Juliette Lewis
John Simm, Shirley Handerson ve yönetmenin çocuklarının da yer aldığı Hergün’ün çekimleri beş yıla yayılan uzun bir süreçte gerçekleşmiş. Babaları hapisteyken çocuklarını tek başına büyütmeye çalışan bir annenin ve babaları olmadan dünyayı keşfetmeye çalışan çocukların hikâyesini anlatan film, parçalanmış bir ailenin günlük yaşamına odaklanıyor. Winterbottom, zamanın her şeye rağmen acımasızca ilerleyişini Michael Nyman’ın hüzünlü melodileri ve oyuncuların doğal performanslarıyla bize yansıtıyor. Winterbottom’ın belki de son dönemdeki en önemli işlerinden olan Hergün, sade anlatımı ve kendine ait düşselliğiyle büyülüyor. Bize ailenin, sevginin ve birlikte olmanın zorluklarını hatırlatıyor. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.