41 Görüntülenme
Her Şey Her Yerde Aynı Anda izle (2022)
7.8 IMDB Puanı

Her Şey Her Yerde Aynı Anda izle (2022)

  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 02
Oyuncular Michelle Yeoh , Stephanie Hsu , Ke Huy Quan , James Hong , Jamie Lee Curtis , Tallie Medel , Jenny Slate , Harry Shum Jr. , Randy Newman , Biff Wiff , Sunita Mani , Aaron Lazar , Brian Le , Andy Le , Narayana Cabral , Chelsey Goldsmith , Craig Henningsen , Anthony Molinari
Her Şey Her Yerde Aynı Anda (Everything Everywhere All at Once) izle, 2022 yılında çıkan bir Amerikan fantastik macera filmidir. Film, evde yaşayan yaşlı bir kadın olan Dolores'in hikayesiyle başlar. Dolores, hayatını geriye dönük olarak izleyerek, gençliğindeki kayıp aşkını hatırlar ve onun peşinden gitme arzusuyla yaşamının sonbaharında harekete geçer.
Ancak Dolores'in hayatı, başka bir boyuttan gelen ve tüm evrenleri tehdit eden bir güç tarafından tehlikeye atılır. Bu durumda Dolores, kendisi gibi evrenler arası bir varlık olan bir kadın olan The Sitter ile tanışır ve onun yardımıyla kendini daha büyük bir mücadelede bulur.
Dolores, tüm evrenleri kurtarmak için farklı boyutlara seyahat ederek, geçmişindeki hatalarla yüzleşmeli ve hayatını ve aşkını yeniden keşfetmelidir.