149 Görüntülenme
Her Zaman Silahlı Her Zaman Kalabalık Türkçe Dublaj izle
7.2 IMDB Puanı

Her Zaman Silahlı Her Zaman Kalabalık Türkçe Dublaj izle

(Always Outnumbered, Garantia de Vida, Задънена улица, Prisonniers sans chaînes, Varjopuolella, La rage de survivre, Mit dem Rücken an der Wand, Viaies tarahes, O nomos tou kakou, Hétköznapi hős, Vite difficili, Giustizia senza legge, Zawsze na dnie, Liberdade Condicionada, Закон улиц, Entre el bien y el mal, Always Outnumbered, Always Outgunned, Socrates, Socrates Fortlow)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Home Box Office (HBO) / Palomar Pictures (II)
  • Film Süresi 1 saat 44 dakika
Oyuncular Laurence Fishburne , Daniel Williams , Bill Cobbs , Natalie Cole , Laurie Metcalf , Alan Wilder , Cicely Tyson , Bridgid Coulter , Bill Nunn , Isaiah Washington , Bill Duke , Kevin Carroll , Jamaal Carter , John Toles-Bey , Brooke Marie Bridges
Hayat bazen yolunuza engeller koyar, ya da istediğiniz şeyle aranıza bir duvar. Socrates Fortlow’a göre hiçbir şey kararlı bir adamın yolunda engel olamazdı. Socrates her şeyi kendi şartlarıyla ve yöntemleriyle yapan bir adamdı ve eğer çözümün bir parçası olmayacak biri varsa nerede durması gerektiğini bilmeliydi. Kendinizi Socrates’in güvenli ellerine bırakın.Sizin hayatınız için kendi hayatıymış gibi savaşır JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.