46 Görüntülenme
Hızlı Faster Türkçe Dublaj izle
6.4 IMDB Puanı

Hızlı Faster Türkçe Dublaj izle

(Faster, Venganza letal, Rápida Vingança, Безпощадно, Vitesse extrême, Brži od pravde, Kiirem, Rohanás, ファースター 怒りの銃弾, Ātrāk, Žaibiškas kerštas, W pogoni za zemsta, Vingança Rápida, Faster)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi CBS Films / TriStar Pictures / Castle Rock Entertainment / State Street Pictures
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Dwayne Johnson , Mauricio Lopez , Jim Gaines , Tom Berenger , Jan Hoag , Courtney Gains , Billy Bob Thornton , Michael Irby , Josh Clark , Carla Gugino , Michael Blain-Rozgay , Mike Epps , Sidney S. Liufau , Oliver Jackson-Cohen , Maggie Grace
Faster izle, aksiyon dolu bir intikam filmidir. Film, eski bir mahkum olan Driver'ın, cezasını tamamladıktan sonra intikam peşinde koşmasını konu alır.
Driver, önceki yaşamında işlediği bir suç nedeniyle hapis yatmıştır. Hapisten çıktıktan sonra, erkek kardeşinin öldürülmesinin intikamını almak için bir plan yapar. Bu planını gerçekleştirirken, kendisini polisin ve diğer suç örgütlerinin hedefi haline getirir.
Film, aksiyon sahneleri ve gerilimli anlarıyla dikkat çeker. Driver, arabalarla yaptığı hızlı kovalamalardan ve silahlı çatışmalardan kaçarken, aynı zamanda geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Film, aksiyon ve gerilim severler için keyifli bir seyir deneyimi sunar.
"Faster", Dwayne Johnson'ın başarılı performansı ve filmde yer alan diğer oyuncuların da etkileyici performanslarıyla dikkat çeken bir film olmuştur. Hızlı arabalar, silahlı çatışmalar ve birçok sürpriz ile dolu olan film, seyircilere unutulmaz bir intikam hikayesi sunmaktadır.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle