41 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) izle (2017)
6.6 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) izle (2017)

(The Fate of the Furious, Rápidos y furiosos 8, Fast & Furious 8, Velozes e Furiosos 8, Velozes & Furiosos 8, Бързи и яростни 8, Le destin des dangereux, Brzi i žestoki 8, Rychle a zběsile 8, Kiired ja vihased 8, Μαχητές των δρόμων 8, Halálos iramban 8, Sari va khashen 8, Mahir vaatzbani 8, Wild Speed)
  • Yapım Yılı China
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / China Film Group Corporation (CFGC) / Original Film / One Race Films / Dentsu / Fuji Eight Company Ltd.
  • Film Süresi 2 saat 16 dakika
Oyuncular Vin Diesel , Jason Statham , Dwayne Johnson , Michelle Rodriguez , Tyrese Gibson , Ludacris , Charlize Theron , Kurt Russell , Nathalie Emmanuel , Luke Evans , Elsa Pataky , Kristofer Hivju , Scott Eastwood , Patrick St. Esprit , Janmarco Santiago
Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) izle, 2017 yapımı bir Amerikan aksiyon filmidir ve "The Fast and the Furious" serisinin 8. filmidir.
Film, Dominic Toretto'nun (Vin Diesel) ve ekibinin hikayesini devam ettirir. Dominic, gizemli bir kadın olan Cipher'ın (Charlize Theron) tehditleri karşısında, ekibinin güvenliğini riske atar ve onlarla bağlarını koparır.
Cipher, Dominic'i kendisine yardım etmek için zorlar ve ona işler yapmak üzere teklifler sunar. Dominic, ekibi ve ailesi için büyük bir tehdit haline gelir ve ekibi, onu durdurmak için bir araya gelir.
Film, yüksek hızlı araba yarışları, aksiyon ve gerilim dolu sahneler ile dolu bir aksiyon filmidir. Ekibin, Dominic'i durdurmak için dünya çapında farklı yerlere gitmeleri gerekmektedir ve bu macera sırasında birçok mücadele ile karşılaşırlar.
"The Fate of the Furious", serinin diğer filmlerinde olduğu gibi, araba tutkunları ve aksiyon severler tarafından beğenilir. Filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Charlize Theron ve Kurt Russell gibi tanınmış oyuncular yer almaktadır.