65 Görüntülenme
Hızlı ve Tüylü | Manou the Swift izle (2019)
5.4 IMDB Puanı

Hızlı ve Tüylü | Manou the Swift izle (2019)

(Manou the Swift, Pajaritos a volar, Manou - flieg flink!, Voando Alto, Ману бързолета, Birds of a Feather, Volando a casa, Manou à lécole des goélands, Manu, a legsirályabb fecske, Manu. Gimes skraidyti, Manou op de meeuwenschool, Mio - Eventyr i Middelhavet, Manou - Aventuri în zbor, Птичий дозор, Manu Munja, Manou, Hizli ve Tüylü, Ману, Swift)
  • Yapım Yılı Germany
  • Yapım Şirketi LUXX Film
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular Kate Winslet , Willem Dafoe , Josh Keaton , Cassandra Steen , Mike Kelly , Yaron Mesika , David Shaughnessy , Arif S. Kinchen , Nolan North , Julie Nathanson , Rob Paulsen , Kimberly Brooks , Marianne Kelly , Steve Blum , Simon Brendel
Hızlı ve Tüylü filmi animasyon türündedir. Filmin odak noktasında Manou isminde çok tatlı bir kırlangıç bulunuyor. Manou, ailesin kaybetmiş bir haldeyken martı bir çift tarafından sahiplenir ve evlat edinir. Nice şehrinde yaşamaya başlar. Her ne kadar yapısında bulunmasa da yüzmeyi, balık tutmayı ve ailesi gibi uçabilmeyi çok genç yaşta öğrenmişti. Ancak artık bir martı gibi uçması gerekiyordu ve bunun içinde eğitimlere başlar. Ancak bu eğitimler onu oldukça zorlar ve bir martı gibi uçamayacağını düşünür. Bu durum da diğer martılar arasında duyulur ve onu dışlarlar. Bir görev sırasında başarısız olunca martı kolonisi tarafından uzaklaştırılır ve kendi türlerini bulmak üzere yola çıkar.