39 Görüntülenme
Humraz: Cin Tarikatı – Humraz: Cin Tarikati izle (2020)
4.4 IMDB Puanı

Humraz: Cin Tarikatı – Humraz: Cin Tarikati izle (2020)

(Humraz)
  • Yapım Yılı 2020
  • Film Süresi 01
Oyuncular Bahar Günal , Muhittin Gündesli , Enver Kurucan , Atakan Teke , Duygu Gökçe , Emre Sezer Kiliççeken , Serhat Gündogdu , Muhammed Efe Üstündag
"Humraz Cin izle" Tarikatı adlı film, genç bir kadının eski bir tarikatla ilgili araştırmaları sırasında yaşadıklarını anlatıyor. Tuğba, yıllar önce anne ve babasını faili meçhul bir şekilde kaybetmiş bir genç kadındır. Arkeoloji bölümünde yüksek lisans yapan Tuğba, araştırma yaparken Derinsuyluk köyü çevresinde Humraz adlı eski bir tarikatın izine rastlar. Bu konuyu araştırmak isteyen Tuğba, ağabeyi Selim ve danışman hocasının da yardımıyla bölgeye doğru yola çıkar.
Gece geç saatlerde bölgeye giden Tuğba, burada dehşet verici gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Humraz tarikatı, eski çağlardan beri bölgede var olan gizemli bir oluşumdur ve köylüler tarafından korkuyla anılmaktadır. Tuğba'nın araştırmaları, tarikatın varlığını yeniden gün yüzüne çıkarırken, aynı zamanda kötü niyetli bir gücü de serbest bırakır.
Film, karanlık ve gizemli bir atmosfer yaratarak seyirciyi derin bir korku atmosferine sokuyor. Humraz tarikatının karanlık sırları ve Tuğba'nın geçmişi arasındaki bağlantılar da filmin ilgi çekici yanları arasında yer alıyor.