112 Görüntülenme
Hür Kan – Lock Up Türkçe Dublaj izle
6.4 IMDB Puanı

Hür Kan – Lock Up Türkçe Dublaj izle

(Lock Up, Condena brutal, Lock Up - Überleben ist alles, Condenação Brutal, Зад решетките, Haute sécurité, Kriminál, Bag lås og slå, Kahleissa, I bojor, Tsikhe, Stallone, i apodrasi, Η απόδραση, A bosszú börtönében, Sorvegliato speciale, ロックアップ(1989), Kalinys, Osadzony, Prisioneiro, Inchisoare de securitate maxima, După gratii, Zatvoren, Тюряга, Encerrado, 叛獄, Hürkan, Lockup, Lock-Up)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi White Eagle / Carolco Pictures / Gordon Company
  • Film Süresi 1 saat 49 dakika
Oyuncular Sylvester Stallone , Donald Sutherland , John Amos , Sonny Landham , Tom Sizemore , Frank McRae , Darlanne Fluegel , William Allen Young , Larry Romano , Jordan Lund , John Lilla , Dean Rader-Duval , Jerry Strivelli , David Anthony Marshall , Kurek Ashley
Hürkan (Lock Up) izle, 1989 yapımı bir Amerikan aksiyon-drama filmidir. Film, hapishane denetçisi Drumgoole'un (Donald Sutherland) eski bir mahkum olan Frank Leone'nin (Sylvester Stallone) yaşadığı zorlukları anlatır.
Frank Leone, elli birinci cezaevi yıl dönümünde tahliye olmaya hazırlanmaktadır. Ancak, hapishane denetçisi Drumgoole, Leone'yi hapishanede tutmak için elinden geleni yapar. Drumgoole, Leone'nin cezasını tamamlamasını istemez ve onu hapishanede tutmak için her türlü yolu dener.
Leone, hapishanede tutulduğu süre boyunca hayatta kalmak için mücadele eder ve diğer mahkumlarla birlikte hapishane güvenlik güçlerine karşı savaşır. Leone, Drumgoole'un şiddetli baskısına rağmen direnmeye devam eder ve filmde birçok aksiyon sahnesi yer alır.
"Lock Up", hapishane yaşamını ve insanların özgürlükleri için mücadelelerini konu alır. Sylvester Stallone'un performansı, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Filmde, insan hakları, adalet, arkadaşlık ve aşk gibi konulara yer verilir. Film, izleyicilere, insanların zor durumlarda bile mücadele etmeleri ve özgürlükleri için savaşmaları gerektiğini hatırlatır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle