41 Görüntülenme
İkiz – The Twin izle (2022)
5.1 IMDB Puanı

İkiz – The Twin izle (2022)

(The Twin)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 01
Oyuncular Teresa Palmer , Steven Cree , Barbara Marten , Tristan Ruggeri , Andres Dvinjaninov , Nick Connor , Tiiu Uibo , Raivo Trass , Liisi Org , Kert Kurist , Raul Talmar
İkiz (The Twin) izle, 2022'de yapılan "The Twin" adlı film, gerilim ve korku türlerinde bir yapımdır. Filmde, bir anne olan Julie'nin hayatı, ikiz kızını trajik bir şekilde kaybettikten sonra altüst olur. Julie, kocası ve kalan kızıyla birlikte, ailenin yaşadığı travmanın ardından yeni bir başlangıç yapmak için bir kırsal eve taşınırlar. Ancak bu yeni yaşama alışmaya çalışırken, hayatta kalan kızı, ölen ikiziyle bağlantı kurduğunu iddia eder ve giderek daha tuhaf ve korkutucu olaylar yaşanmaya başlar.
Julie, kızının iddialarını başlarda reddetse de, giderek artan tuhaflıklar ve tehlikelerle karşı karşıya kalır. Bu olaylar, hayatlarını tehlikeye atar ve aile, ölen ikizin geri döndüğüne ve onlara zarar vermek istediğine inanmaya başlar. Film, ailenin bu korkunç gerçeği kabullenip mücadele etmesi ve sonunda ürkütücü sırları ortaya çıkarmaya çalışması etrafında döner.