71 Görüntülenme
İnancın Zaferi | Overcomer izle (2019)
6.6 IMDB Puanı

İnancın Zaferi | Overcomer izle (2019)

(Overcomer, Vencedor, Mais Que Vencedores, Nincs akadály, Correre per ricominciare, Biegnij i zwyciężaj, Победитель, Vencedores)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Affirm Films / Provident Films
  • Film Süresi 1 saat 59 dakika
Oyuncular Alex Kendrick , Shari Rigby , Aryn Wright-Thompson , Cameron Arnett , Ben Davies , Priscilla C. Shirer , Holly A. Morris , Elizabeth Becka , Bruce Marchiano , Kendrick Cross , Caleb Kendrick , Micah Lynn Hanson , Karen Boles , Denise Armstrong , Myke Holmes
İnancın Zaferi filmi basketbolda efsaneleşen bir koçun hayatını konu ediniyor. Bir lise basketbol takımının başında bulunan koç John Harrison ve ekibi küçük bir kasabada olmalarına rağmen oldukça başarılı işler çıkartmışlardı. Bunun da en büyük sebebi arkalarındaki maddi güçtür. Ancak bu gücün kaynağı olan ve kasabanın en büyük üretim tesisi hiç beklenmedik bir şekilde faaliyetlerini durdurur. Bu durum takımı sıkıntıya sokar ve geleceklerinin nasıl şekilleneceğini kestiremezler. Bu durum kasabada bulunan yüzlerce ailenin de göç etmesine neden olur. Çünkü o üretim tesisi herkesin ekmek kapısıydı. Bu durumda da John isteksiz de olsa mecburiyetten hiç sevmediği bir spor dalı olan cross country oyununun koçluğunu yapmaya başlar.