62 Görüntülenme
Infinite izle (2020)
5.4 IMDB Puanı

Infinite izle (2020)

(Infinite, Безкрай, Infinito, Бесконечность, Nekonečný)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures / New Republic Pictures / Di Bonaventura Pictures / Closest to the Hole Productions / Leverage Entertainment
Oyuncular Mark Wahlberg , Dylan OBrien , Chiwetel Ejiofor , Rupert Friend , Jóhannes Haukur Jóhannesson , Jason Mantzoukas , Sophie Cookson , Toby Jones , Tom Hughes , Liz Carr , Kae Alexander , Wallis Day , Nabil Elouahabi , Joana Ribeiro , Amy Clare Beales
"Infinite izle" 2021 yapımı bir Amerikan bilim kurgu-aksiyon filmidir. Film, bir grup insanın yeniden doğma fikri üzerine kurulu bir hikaye anlatmaktadır.
Filmin ana karakteri olan Evan McCauley, öldürülen insanların anılarını hatırlama yeteneğine sahiptir ve bu onu hayatta kalması için ölümcül bir güce sahip yapan tek kişi yapar. Kendini ait hissetmediği bir dünyada yaşayan Evan, yıllarca psikiyatrik tedavi görmüştür. Ancak, bir gün, bir grup insanın karşısına çıkmasıyla hayatı değişir. Bu insanlar, tıpkı Evan gibi öldürülen insanların anılarını hatırlayabilen kişilerdir ve onu bir kurtarıcı olarak görürler.
Grup, Evan'ın yeteneklerini kullanarak, eski zamanlarda yaratılmış ve şimdi de dünyayı tehdit eden bir silahı bulmaya çalışırlar. Bu silah, dünyanın yok olmasına sebep olacak bir enerji kaynağıdır. Evan ve ekibi, yarıştıkları zamanda, düşmanlarından önce silahı bulup dünyayı kurtarmak zorundadırlar.
"Sonsuz izle", yeniden doğma, hafıza kaybı ve insan bilincinin sınırsız potansiyeli gibi konuları ele alırken, aksiyon dolu bir hikaye sunmayı hedeflemektedir. Filmin başrollerinde Mark Wahlberg, Chiwetel Ejiofor ve Sophie Cookson gibi ünlü isimler yer almaktadır.