117 Görüntülenme
İntikam Türkçe Dublaj izle
4.5 IMDB Puanı

İntikam Türkçe Dublaj izle

(A Common Man, Um Homem Comum, Das Gesetz in meiner Hand, Terrorist, Last Minutes, ラスト・ミニッツ, Zwyczajny człowiek, Обычный человек, Objetivo terrorista, Sıradan Bir Adam, Death Watch, Un hombre común)
  • Yapım Yılı Sri Lanka
  • Yapım Şirketi Asia Digital Entertainment / Asia Digital Entertainment / Gemini Industries / Imaging
  • Film Süresi 1 saat 26 dakika
Oyuncular Ben Kingsley , Ben Cross , Patrick Rutnam , Frederick-James Koch , Numaya Siriwardena , Jerome de Silva , Dushyanth Weeraman , Mohamed Adamaly , Kian OGrady , Susan Zareena , Lucky Wickremanayake , Veena Jayakody , Ashan Dias , Wilson Gunaratne , Sando Harris
Kendilerine işkence ve eziyet eden ögrencilerden intikam alma yoluna giden bir grup ögrencinin olaylarını konu alır. Film Hakkında Açıklayıcı Bir Yorum Gerilim vahşet filmi olarak farklı bir bakış ve konu yakaladığını düşünerek başlıyorum yoruma. Alışılagelmişin dışında katil kim sorusunu pas geçip daha film başında kimlerin olduğunu belirterek başlıyor işe. Hatta sebeplerini de açıkça gösteriyor izleyiciye. Bundan sonrası doğal olarak gençler, parti şeklinde sürüyor. Toplum içinde görmezden gelinen, aşağılanan bireylerin bunun sonucu neler yapabileceklerinin uçlarda da olsa bir örneği. Filmi sadece türü bu olduğu için konu olarak yere vurmak istemiyorum, zira hemen hemen aynı sebeplerle toplum içindeki sıradan bir vatandaşın ne hale geldiğini The Falling Down’da izlemiş ve filmi beğenmiş bir seyirci olarak bunu yaparsam haksızlık yapmış olurum. Kaldı ki oyuncusu Douglas, yönetmeni Schumacher veya türünde bir dram ilavesi yok diye bunu yapmak amatör bir sinemasever olarak içime de sinmez. Senaryonun güzel işlenişi, insanı çok fazla ürkütmese de oldukça başarılı akıcılığı ve Emily karakterindeki oyuncunun başarılı oyunu filmde aklımda kalanlar. Ben beğendim ve en azından rahatlıkla vasatı geçtiğini düşünüyorum. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle