33 Görüntülenme
İsra ve Sihirli Kitap – Isra en het Magische Boek izle (2016)
4.9 IMDB Puanı

İsra ve Sihirli Kitap – Isra en het Magische Boek izle (2016)

(Isra en het magische boek, Isra ve sihirli kitap)
  • Yapım Yılı Belgium
  • Yapım Şirketi Kameleon eyes
  • Film Süresi 1 saat 25 dakika
Oyuncular R. Kan Albay , Turan Celik , Sven De Ridder , Steven De Vos , Tim Dedobbelaere , Isra Dela , Joke Devynck , Inge Geuens , Tamer Karadagli , Wim Opbrouck , Charley Pasteleurs , Soraya Sidikova , Valerie Simon , Sven Van der Linden , Rikkert van Dijck
İsra ve Sihirli Kitap (Isra en het magische boek) izle, 2016 yapımı bir Hollanda-Belçika ortak yapımı animasyon filmidir. Film, bir kızın, Isra'nın, kendisini ve babasını kötü güçlerden korumak için bir sihirli kitap arayışını konu alır.
Isra, babasıyla birlikte yaşayan genç bir kızdır. Babası, kötü güçlerden korunmak için sihirli bir kitap aramaktadır. Bir gün babası, kitabın izini sürmek için evden ayrılır ve geri dönmez. İşte bu noktada Isra, babasını bulmak ve sihirli kitabı elde etmek için maceraya atılır.
Isra, bir yandan babasını bulmak için araştırmalar yaparken, diğer yandan da kötü güçlerden kaçmaya çalışır. Yolculuğunda ona, arkadaşları Merlijn ve Tarik de yardım eder. Ancak, kötü güçler de onların peşindedir ve kitabı ele geçirmek için ellerinden geleni yaparlar.
"Isra en het magische boek", sihirli bir macerayı, dostluğu ve aile bağlarını anlatan eğlenceli bir animasyon filmidir.