41 Görüntülenme
İstediğimiz Gibiyiz | Anchor and Hope izle (2017)
6.3 IMDB Puanı

İstediğimiz Gibiyiz | Anchor and Hope izle (2017)

(Anchor and Hope, Terra Firme, Котва и надежда, Anker der Liebe, Ancora si speranta, Dont Fuck Around with Love, Estamos como queremos, As We Like It, Tierra firme, Terra ferma)
  • Yapım Yılı Spain
  • Yapım Şirketi La Panda / Lastor Media / Vennerfilm
  • Film Süresi 1 saat 53 dakika
Oyuncular Oona Chaplin , Natalia Tena , Geraldine Chaplin , David Verdaguer , Becky Bullman , Lara Rossi , Reginald Philip , Simon Bernstein , Russel Wynn , Enrique Quintero , Faith Edwards , TNa Millermartin , Trevor White , Philip Arditti , Tigerlily Gascoyne-Odle
İstediğimiz gibiyiz filmi aykırı yaşamlara sahip olan iki kadının maceralarını konu ediniyor. Londra’da yaşayan Eva ve Kat adındaki iki kadın aykırı yaşam yapıları ile ön plana çıkmaktadır. Bu yaşantı haliyle oldukça serüvenli olayları da peşinde getirmektedir. Bu iki kadın Eva ve Kat, özgürlükleri uğruna neler feda edebileceğini çok net bir şekilde gösteriyorlar. Kimi sahnelerinde dram, kimisinde romantizm dolu sahneleri ile izleyenleri oldukça etkileyecek türde bir filmdir. Eva ve Kat ile birlikte bir de Roger adında iki kadının en yakın arkadaşı olan bir adam vardır. Bu üçlü aile, aşk ve hayat üçgenin de verdiği mücadeleyi ekranlara yansıtıyor. Peki ayrı karakterler de bir arada yaşayabilir mi?