63 Görüntülenme
İstila Altında | Captive State izle (2019)
6.0 IMDB Puanı

İstila Altında | Captive State izle (2019)

(Captive State, La rebelión, A Rebelião, État captif, Πόλη υπό Κατοχή, Elrabolt világ, 囚われた国家, Rebelia, Captive State - Cercados, Битва за Землю, Duboka država, Obsedeno stanje, Nación cautiva, İstila Altında)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Participant / Lightfuse & Gettaway / Amblin Partners / Dreamworks Pictures
  • Film Süresi 1 saat 49 dakika
Oyuncular John Goodman , Ashton Sanders , Jonathan Majors , Vera Farmiga , Kevin Dunn , James Ransone , Alan Ruck , Madeline Brewer , Machine Gun Kelly , Kevin J. OConnor , Ben Daniels , Caitlin Ewald , Lawrence Grimm , Guy Van Swearingen , Elena Marisa Flores
İstila Altında filmi bilim kurgu türünde olurum gerilim dolu sahneler içeren müthiş bir yapıttır. Hikaye, Amerika’nın büyük eyaletlerinden olan Chicago’da geçmektedir. Bölgenin dünya dışı varlıklar tarafından işgal edilmek üzere oluşunu konu ediniyor. Bilinenin aksine öyle uzaydan gelen yaratıkların Dünya’yı ele geçirme konusundan çok daha öte olmakla birlikte bu sürecin sonrasını konu edinmektedir. Yaklaşık 10 yıl önce istila edilen ve bu şekilde yönetilmeye başlayan dünyada bunu tersine, tekrar eski düzenine döndürmek isteyenlerin olması kadar, bu durumdan memnun olan ve uzaylılarla iş birliği içerisinde olan bir kesiminde olduğunu bir dünya düzeninden bahsediliyor. Uzaylılarla birlikte fakirlik ve suç yok olmuş ama karşılığında ödenen bedeller de büyük olmuştur.