81 Görüntülenme
Italo: Sevimli Arkadaşlar – Italo Barocco izle (2014)
5.8 IMDB Puanı

Italo: Sevimli Arkadaşlar – Italo Barocco izle (2014)

(Italo Barocco)
  • Yapım Yılı 2014
  • Film Süresi 01
Oyuncular Marco Bocci , Elena Radonicich , Barbara Tabita , Martina Antoci , Vincenzo Lauretta , Matteo Korreshi , Giada Ruggeri , Lucia Sardo , Emanuela Midolo , Marcello Perracchio , Saro Spadola , Andrea Tidona , Tuccio Musumeci , Leo Gullotta , Alice Canzonieri
Italo: Sevimli Arkadaşlar (Italo Barocco) izle, kırsal Sicilya'daki bir köyde, çeşitli sırlarla dolu bir aileye odaklanan bir İtalyan filmidir. Filmin yönetmeni ve senaristi, müzisyen Rino Stefano Tagliafierro'dur.
Filmin konusu, Cesare adındaki bir adamın, öldüğü düşünülen babası Don Vincenzo'nun ani ortadan kaybolması üzerine köyüne geri dönmesiyle başlar. Cesare, babasının intikamını almak için bir plan yapar ve köydeki sırları çözmeye çalışır.
Cesare'nin planı, köydeki diğer karakterleri de içine alır ve sırlar açığa çıktıkça herkesin hayatı değişir. Cesare'nin kardeşi Mario, aşık olduğu kadınla evlenmek istemesine rağmen, ailesinin onunla evlenmesine izin vermediği için mutsuzdur. Bir diğer karakter, Don Vincenzo'nun sevgilisi Anna, karanlık bir geçmişi olan bir kadındır ve Cesare'nin planında önemli bir rol oynar.
Filmin teması, intikam, aile sırları ve aşk gibi konuları ele alır. "Italo Barocco", doğal ve sert güzellikleriyle dikkat çeken Sicilya kırsalındaki yaşamı gösteren bir dramatik yapım olarak öne çıkmaktadır.