Henüz video eklenmemiş.
39 Görüntülenme
Jinna Karabasan izle (2019)
1.7 IMDB Puanı

Jinna Karabasan izle (2019)

(Jinna)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi n/A
  • Film Süresi 1 saat 22 dakika
Oyuncular Kenan Balik , Vedat Delibas , Sena Ozcan , Bugrahan Ozdogan , Mehmet Saglam , Batuhan Zeybek
Başrolümüz olan Rüya, mesleğini en iyi şekilde icra etmek isteyen bir gazetecidir. Çalışmakta olduğu gazetenin müdür Sami Bey, gizemli olayların yaşandığı bir yerden bahseder ve bu yer ile ilgili bir haber yapılmasını ister. Şirkette bu iş için bir kura yapılır ve kurada Rüya’nın adı çıkar. Doktor olan eşi Cenk, bu yer ile ilgili olumsuz hislere sahip olsa da eşinin işine bağlılığından kaynaklı karışmaz ve destekleyici bir tavır benimser.
Eşiyle de konuşan Rüya, iş arkadaşı Mehmet ile beraber Kapadokya’ya bu paranormal olayların yaşadığı yeri araştırmak üzere yol çıkarlar. Adrese vardıklarında ise uzun bir süre müze haline getirilerek insanlara açılmış fakat ardından gizemli olayların yaşanması ile kapatılan bir akıl hastanesi bulurlar. Lanetli olarak bilinen bu akıl hastanesinde bir haber çekme görevini üstlenmiş olan Mehmet ve Rüya, hızlı bir şekilde araştırma sürecini başlatırlar ve kısa bir süre içerisinde hastanenin sırrını çözerler.
Tabi ki, sırrın çözülmesi sürecinde olay istenildiği gibi ilerlemeyecek ve ikilinin peşine tehlikeli bir lanet takılacaktır. Hastaneden ayrılarak eve dönen Rüya, laneti de peşinde getirmiştir ve tüm bilgileri gün yüzüne çıkarmadan tehlike sona ermeyecektir.