44 Görüntülenme
Jumanji The Next Level Altyazılı izle (2019)
6.7 IMDB Puanı

Jumanji The Next Level Altyazılı izle (2019)

(Jumanji)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures / Matt Tolmach Productions / Seven Bucks Productions / The Detective Agency
  • Film Süresi 2 saat 3 dakika
Oyuncular Dwayne Johnson , Kevin Hart , Jack Black , Karen Gillan , Awkwafina , Nick Jonas , Alex Wolff , Morgan Turner , Madison Iseman , SerDarius Blain , Danny DeVito , Danny Glover , Rhys Darby , Colin Hanks , Rory McCann
Jumanji: Vahşi Orman filminin devam niteliği olan Jumanji: The Next Level filmimizde ekip tekrar bir araya gelmektedir. Fakat artık oyunun kuralları değişmiştir, ekipteler büyümüş ve farklı insanlar haline gelmiştirler.

Uzun bir süre ardından buluşma kararı alan ekibimiz, zorunlu bir şekilde tekrar oyunun fantastik dünyasına giriş yapmak zorunda kalırlar. Çünkü aralarından birisi oyun tarafından yutulmuştur. Arkadaşlarını kurtarmak için oyuna tekrar dâhil olan ekibimiz büyük bir şaşkınlığa uğrar. Çünkü artık vahşi orman teması yerini kurak çöllere ve karlı dağlara, daha farklı bilinmeyen tehlikelere bırakmıştır.

Henüz keşfedilmemiş çeşitli tehlikeleri aşarak hem arkadaşlarını kurtarmak hem de oyundan çıkmak zorundalardır. Uzun bir süre sonra tekrar bir ekip olarak hareket etmek zorunda kalmaları onları zorlayacak gibi duruyor olsa da, işin ucunda hayatları yer almaktadır.