41 Görüntülenme
Kaçış Oyunu Play or Die izle (2019)
3.7 IMDB Puanı

Kaçış Oyunu Play or Die izle (2019)

(Play or Die, Puzzle, Spēlē vai mirsti, Zaisk arba mirk, Kaçış Oyunu, Грай або помри)
  • Yapım Yılı Belgium
  • Yapım Şirketi Boburst Productions / Nexus Factory / Program Store / Umedia / uFund
  • Film Süresi 1 saat 29 dakika
Oyuncular Charley Palmer Rothwell , Roxane Mesquida , Marie Zabukovec , Thomas Mustin , Daphné Huynh , Hippolyte de Poucques , Caroline Donnelly , Koah Edwards , Igor van Dessel , Helena Chambon , Laetitia Chambon , Alizée Gaie , Priscilla Adade
İki maceraperest ve oyun düşkünü arkadaş ‘Paranoya’ adı verilen bir kaçış oyununa katılırlar. Katıldıkları bu özel kaçış oyunun temel kuralları hiçbir şeyin gerçek olmaması ve katılanlardan bir kişinin ölecek olmasıdır. Çiftimiz, tüm riski göze alarak katılmış oldukları bu kaçış oyununda kendilerine verilen ilk bilmeyeceği çözerek finale kalmıştır.

Final için ise ıssız bir ormanın içinde bulunan bir akıl hastanesine götürülürler. Hastanede kendileri gibi finale kalmış 4 kişi daha görürler. Kapatıldıkları bu akıl hastanesinden çıkmak zorunda olan çiftimiz diğer finalistler gibi çıkış yollarını aramaya başlar fakat kısa bir süre sonra oyunun hiçte sandıkları gibi masumiyet barındırmadığını öğrenirler. Oyunun sona ermesi için geriye sadece bir kişinin kalması gerekiyor. Artık geri dönüşü olmayan tehlikeli serüven başlamıştır.