43 Görüntülenme
Kafestekiler – Jaula izle (2022)
6.6 IMDB Puanı

Kafestekiler – Jaula izle (2022)

(Jaula)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 01
Oyuncular Elena Anaya , Pablo Molinero , Eva Tennear , Eva Llorach , Carlos Santos , Esther Acebo , Eloy Azorín , Mona Martínez , Sonia Almarcha , Pau Roca , Cayetana Campos , Rodrigo Sáenz de Heredia , Silvia de Pé , Jazmín Abuín , Helen Bertels , Belén López-Valcárcel , Jorge Cabrera , Fabrice Arias
Kafestekiler (Jaula) izle, Paula ve kocası, bir akşam yemeğinden döndüklerinde yolda kaybolmuş bir genç kız bulurlar. İki hafta sonra, kimse onu geri almaya gelmediğinden, ikisi geçici olarak evlerine almaya karar verir ve bu süreçte aşk hayatlarına bir dönüş verirler. Ancak, kız, yerde boyanmış bir tebeşir kare dışına çıkarsa bir canavarın çıkıp onu cezalandıracağı hayaline takıntılıdır. İkisi arasında güçlü bir bağ oluştuktan sonra, Paula, kızın gizemli geçmişini keşfetmek için karanlık bir yola girer.
Bu film, sevgi, aile, takıntı ve geçmiş gibi konuları ele alır. İki karakterin yaşamında yarattığı değişiklikler, çocukluk travmaları ve karanlık sırlar gibi önemli konulara da değinilir. Film, psikolojik gerilim türünde bir yapım olarak öne çıkmaktadır.