33 Görüntülenme
Kahramanca Kaybedenler – La odisea de los giles izle (2019)
7.2 IMDB Puanı

Kahramanca Kaybedenler – La odisea de los giles izle (2019)

(Heroic Losers)
  • Yapım Yılı menşe ülkelerArjantinİspanya
  • Yapım Şirketi K&S Films / Kenya Films / Kramer & Sigman Films / Mod Producciones / Televisión Española (TVE) / Televisión Federal (Telefe)
  • Film Süresi 1sa56m
Oyuncular Ricardo Darín , Luis Brandoni , Verónica Llinás , Daniel Aráoz , Andrés Parra , Germán Rodríguez , Alejandro Gigena , Guillermo Jacubowicz , Ramiro Vayo , Martha Piatigorsky , Carlos Jorge Piñeiro , Carlos Belloso , Rita Cortese , Marco Antonio Caponi , Luciano Cazaux , Javier Abril , Chino Darín , Federico Berón
Kahramanca Kaybedenler filmi yaşanan adaletsizliği anlatan ve adaletle ilgili konuları gündeme getiren bir filmdir. Çok küçük bir kasabada yaşayan insanlar arttırabildikleri kadar arttırdığı paraları bankaya yatırırlar. Ancak bu bankanın yöneticileri ve tutmuş oldukları avukatları bu paraları kendi hesaplarına geçirir. Bunu öğrenen halk ise paralarını kurtarmak için büyük bir mücadeleye girişirler. Güney Amerika ülkelerinde geçen filmde adaletin olmadığı ve burada adaleti halk tarafından kendi iradeleriyle sağlandığı gösterilmektedir. O yüzden de halk bu banka müdürüne ve avukatına karşı cezayı yine kendilerinin vermesinin gerekliliğine inanırlar. Çünkü bilirler ki yaşadığı yerde adalet yoktu ve nereye başvururlarsa vursunlar giden paralarını normal yoldan geri alma imkanları yoktu.