29 Görüntülenme
Kaos Yürüyüşü – Chaos Walking izle (2021)
5.7 IMDB Puanı

Kaos Yürüyüşü – Chaos Walking izle (2021)

(Chaos Walking, カオス・ウォーキング, Поступь хаоса, The Knife of Never Letting Go)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi 3 Arts Entertainment / Allison Shearmur Productions / BRON Studios / Creative Wealth Media Finance / Hercules Film Fund / Lionsgate Productions / Quadrant Pictures / TIK Films
Oyuncular Daisy Ridley , Tom Holland , Cynthia Erivo , Mads Mikkelsen , Nick Jonas , Ray McKinnon , David Oyelowo , Demián Bichir , Kurt Sutter , Óscar Jaenada , Bethany Anne Lind , Mylène Dinh-Robic , Olunike Adeliyi , Isabelle Giroux , Tara Nicodemo
"Chaos Walking izle" 2021 yapımı bir bilimkurgu ve macera filmidir. Film, Patrick Ness'in "The Knife of Never Letting Go" adlı romanından uyarlanmıştır.
Hikaye, farklı bir gezegende geçmektedir. Bu gezegende, tüm kadınlar ölmüş ve geriye sadece erkekler kalmıştır. Erkekler arasında ise bir güç vardır: düşüncelerini sesli olarak duyurabilme yeteneği. Bu yetenek, "gürültü" olarak adlandırılan karmaşık bir hal alır ve herkesin zihinleri başkaları tarafından duyulabilir hale gelir.
Filmin ana karakteri Todd Hewitt, gürültüsü olmayan tek kişidir. Bir gün, çöplükte yaşayan Todd, yalnız bir kız olan Viola Eade ile karşılaşır. Viola, başka bir gezegenden gelmiştir ve Todd'un gezegendeki tüm kadınların ölmediğini keşfetmesine neden olur. Bu keşif, onları, sırları ortaya çıkaran ve onları kaçıran tehlikeli bir yolculuğa çıkarır.
Film, Todd ve Viola'nın birbirlerine güvenmeleri ve birlikte hayatta kalmak için mücadele etmeleri gereken maceralarını anlatır. Ayrıca, filmde, insan doğasının karmaşıklığı, iletişim sorunları ve güvenin önemi gibi temalar da işlenir.
Başrollerinde Tom Holland, Daisy Ridley ve Mads Mikkelsen gibi ünlü oyuncuların yer aldığı "Chaos Walking", sürükleyici bir hikayesi ve etkileyici görsel efektleriyle dikkat çeken bir bilimkurgu filmidir.