102 Görüntülenme
Kara Kutu Türkçe Dublaj izle
5.8 IMDB Puanı

Kara Kutu Türkçe Dublaj izle

(La boîte noire, The Black Box, Caixa Preta, Чeрната кутия, Crna Kutija, Le Texas nexiste pas, Black Box, Yposyneidito, Fekete doboz, Black Box ~Kioku no wana~, ブラック・ボックス 記憶の罠, A Caixa Negra, Черный ящик, La caja negra)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi EuropaCorp / TF1 Films Production / Canal+ / TPS Star / Sofica Europacorp
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular José Garcia , Marion Cotillard , Michel Duchaussoy , le père dArthur , Bernard Le Coq , Héléna Noguerra , Gérald Laroche , Marisa Borini , la mère dArthur , Nathalie Nell , Lise Lamétrie , Pascal Bongard , Steve Campos , Hugo Brunswick , Dominique Bettenfeld , Alexandre Donders , Arnaud Maillard
Kara Kutu (La boîte noire) izle, 2005 yapımı bir Kanada filmidir. Film, ölümcül bir trafik kazası sonrasında yaşananları konu alır.
Kanadalı bir matematikçi olan Dr. Isabelle Kruger, uçak kazalarının nedenlerini incelemek için "siyah kutu" adı verilen cihazları kullanarak çalışmalar yapmaktadır. Fakat Dr. Kruger, kocası ve kızının da aralarında bulunduğu bir trafik kazasında hayatını kaybedince, kendisi de büyük bir acı yaşar.
Dr. Kruger'ın ölümünden sonra, oğlu tarafından keşfedilen bir "siyah kutu", Dr. Kruger'ın trafik kazası sonrasındaki son dakikalarına ait ses kayıtlarını içermektedir. Bu kayıtlar, Dr. Kruger'ın ölümüyle ilgili gizemli detayları ortaya çıkarır ve oğlu, annesinin ölümünü çözmek için araştırmaya başlar.
Film, teknolojinin kullanımı, aile bağları ve trajik olayların ardındaki gerçekler gibi konuları ele alır. Aynı zamanda, bir anne ve oğul arasındaki bağı ve kayıp bir sevgilinin ardından kalan acıyı anlatır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle