117 Görüntülenme
Kara Maske Türkçe Dublaj izle
6.0 IMDB Puanı

Kara Maske Türkçe Dublaj izle

(Hak hap, Crna maska, Máscara Negra, Masque noir, Black Mask, Black Mask)
  • Yapım Yılı Hong Kong
  • Yapım Şirketi Distant Horizon / Film Workshop / Win's Entertainment Ltd.
  • Film Süresi 1 saat 39 dakika
Oyuncular Jet Li , Ching Wan Lau , Karen Mok , Françoise Yip , Kong Lung , Anthony Chau-Sang Wong , Xin Xin Xiong , Moses Chan , King-Fai Chung , Tat-Wah Lok , Lawrence Ah Mon , Henry Fong , Mei-Yee Sze , Roy Szeto , Suk-Yee Chan
Kara Maske (Hak hap) izle, 1996 yapımı bir Hong Kong aksiyon filmidir. Film, bir hapishanede geçen hikayesinde, suçluların ve gardiyanların güç mücadelesini konu alır.
Film, büyük bir suç çetesinin lideri olan Ching (Tony Leung Ka-fai) ve onun adamı olan Yiu (Bryan Leung) ile başlar. Yiu, suç çetesinin planlarını anlatmak için bir toplantıya katılırken, polis tarafından yakalanır ve hapse atılır. Hapishanede, Yiu, gardiyanların kötü muamelesine ve diğer suçluların şiddetine maruz kalır.
Yiu, hapishanede kalmaya çalışırken, diğer mahkumlarla bağlantı kurar ve hapishanenin kontrolünü ele geçirmek için bir isyan başlatır. Bu isyan, gardiyanlar ve suç çetesi arasında bir savaşa dönüşür. Film, Yiu'nun hapishanede hayatta kalmak için mücadele etmesi ve aynı zamanda Ching'in liderliğindeki suç çetesinin planlarını açığa çıkarması ile ilerler.
"Hak hap", aksiyon türünde bir film olarak dikkat çeker. Tony Leung Ka-fai ve Bryan Leung'un performansları, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Filmde, güç mücadelesi, adalet, arkadaşlık ve sadakat gibi konulara yer verilir. Film, izleyicilere, insanların zor zamanlarda bile dayanıklı olabilmeleri için birbirlerine destek olmaları gerektiğini hatırlatır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle