25 Görüntülenme
Kara Noel izle (2019)
3.5 IMDB Puanı

Kara Noel izle (2019)

(Black Christmas, Natal Sangrento, Черна Коледа, Noël tragique, Negra navidad, Negra Navidad, En morder i dit hus, Must jõulud, Musta joulu, Μαύρα Χριστούγεννα, Fekete karácsony, Al HaKhagim VeAl HaMavet, Det er morderen som ringer, Czarne święta, Чёрное Рождество, Crni božić, Navidad sangrienta, Kara Noel, Чорне Різдво, Giáng Sinh Đen)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / Blumhouse Productions / Divide/Conquer
  • Film Süresi 1 saat 32 dakika
Oyuncular Imogen Poots , Aleyse Shannon , Lily Donoghue , Brittany OGrady , Caleb Eberhardt , Cary Elwes , Simon Mead , Madeleine Adams , Nathalie Morris , Ben Black , Zoë Robins , Ryan McIntyre , Mark Neilson , Lucy Currey , Jonny McBride
1974 yapımı Black Christmas’dan faydalanılarak perdeye yansıtılan bir filmdir aslında Kara Noel. Kolejdeki kız öğrencilerin maskeli bir sapık tarafından tek tek ağına düşürerek onları nasıl avladığını anlatmaktadır. Öyle ki okul öğrencilerinden Marty, Kriss, Jesse ve Riley’de yaşananlar karşısında oldukça korkmaya ve paniklemeye başlarlar. Riley ve grubundaki kızlar artık çevrelerindeki erkeklerden bile şüphe duymaya başlarlar buna profesör de dahildir. Ancak katilinde öğrenmesi gereken önemli bir detay bulunmaktadır, bu gruptaki kızları kimsenin avlayamayacağını yavaş yavaş öğrenmek.