253 Görüntülenme
Karga 2 Türkçe Dublaj izle
4.6 IMDB Puanı

Karga 2 Türkçe Dublaj izle

(The Crow)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Bad Bird Productions / Dimension Films / Image Comics / Jeff Most Productions / Miramax
  • Film Süresi 1 saat 24 dakika
Oyuncular Vincent Perez , Mia Kirshner , Richard Brooks , Iggy Pop , Thomas Jane , Vincent Castellanos , Thuy Trang , Eric Acosta , Ian Dury , Tracey Ellis , Beverley Mitchell , Aaron Thell Smith , Alan Gelfant , Shelly Desai , Holley Chant
Karga 2 (The Crow: City of Angels) izle, 1996 yapımı bir Amerikan gotik aksiyon filmidir. Film, James O'Barr'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanmıştır. Film, Los Angeles'ta yaşayan bir ressam olan Ashe Corven'in (Vincent Perez) intikam hikayesini anlatır.
Ashe Corven ve oğlu Danny, bir grup suçlunun saldırısına uğrar ve öldürülürler. Ashe, kargalar tarafından yeniden hayata döndürülür ve intikam almak için geri döner. Ashe, suçluları takip eder ve onların peşine düşer.
Ashe'in intikam mücadelesi sırasında, ona bir başka kadın da yardım eder. Filmde, doğaüstü güçler ve yetenekler kullanılarak görsel efektlerle birçok aksiyon sahnesi yer alır.
"The Crow: City of Angels", gotik bir film olarak dikkat çeker. Vincent Perez'in performansı, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Film, aşk, ölüm, intikam ve yeniden doğuş gibi konulara yer verir. Film, insanların sevdiklerinin ölümüne neden olanların cezalandırılması ve adaletin sağlanması gerektiğini hatırlatır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle