53 Görüntülenme
Karlar Ülkesi 2 – Frozen II izle (2019)
6.8 IMDB Puanı

Karlar Ülkesi 2 – Frozen II izle (2019)

(Frozen II, Die Eiskönigin 2, Замръзналото кралство II, La reine des Neiges II, Frozen 2, 冰雪奇缘2, Snježno kraljevstvo II, Ledové království 2, Frost II, La reine des neiges II, La reine des neiges 2, Ψυχρά κι Ανάποδα 2, 魔雪奇緣2, Jégvarázs 2., Lishbor et HaKerakh 2, Frozen II - Il segreto di Arendelle, Ana to Yuki no Joou 2, Anna and the Snow Queen 2, アナと雪の女王2, Frost 2, Kraina lodu II, Frozen II - O Reino do Gelo, Regatul de gheaţă II, Холодное сердце 2, Залеђено краљевство 2, Ľadové kráľovstvo 2, Ledeno kraljestvo II, 冰雪奇緣2, Karlar Ülkesi II, Крижане серце 2, Nữ Hoàng Băng Giá II)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Animation Studios / Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 1 saat 43 dakika
Oyuncular Kristen Bell , Idina Menzel , Josh Gad , Jonathan Groff , Sterling K. Brown , Evan Rachel Wood , Alfred Molina , Martha Plimpton , Jason Ritter , Rachel Matthews , Jeremy Sisto , Ciarán Hinds , Alan Tudyk , Hadley Gannaway , Mattea Conforti
Elsa, artık tüm hayatı boyunca onun peşini bırakmayan sorunun cevabını öğrenmek istiyor; ‘Neden büyülü yetenekler ile doğdum?’ ve beraberinde tüm ekip ile Arendelle’in sınırlarının çok ötesinde tehlike bir diyara cevaba ulaşmak için yolculuğa çıkar.
Olaf, Anna, Kristoff, Sven ve Elsa’dan oluşan ekibimiz hep beraber Elsa’nın büyülü yeteneklerinin arkasında yatan sırrı öğrenmek için yolculuğa çıkarlar. Lakin bu yolculuk onları büyük tehlikeler ile karşı karşıya bırakacaktır. Bazı anlar cesur bir şekilde karar almak zorunda kalacaklar bazı anlar ise o büyülü yeteneklerin arka planında yatmakta olan sırrın bu tehlikelere katlanmaya değer olup olmadığını sorgulayacaklar.
Hep beraber çıktıkları bu tehlikeli yolculuk aslında aralarında ki bağı da güçlendirecek ve bir ekip olarak çalışmayı, bazı tehlikeler karşısında büyük fedakârlıklar yapılması gerektiğini öğrenecekler.