74 Görüntülenme
Karmakarışık (Tangled) Türkçe Dublaj İzle
7.7 IMDB Puanı

Karmakarışık (Tangled) Türkçe Dublaj İzle

(Tangled, Enredados, Dolashmish, Rapunzel, Enrolados, Рапунцел и разбойникът, Raiponce, Vrlo zapetljana priča, Na vlásku, To på flugt, Rapuntsel, Kaksin karkuteillä, Kaksin karkuteillä)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Animation Studios / Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 1 saat 40 dakika
Oyuncular Mandy Moore , Zachary Levi , Donna Murphy , Ron Perlman , M.C. Gainey , Jeffrey Tambor , Brad Garrett , Paul F. Tompkins , Richard Kiel , Delaney Rose Stein , Nathan Greno , Byron Howard , Tim Mertens , Michael Bell , Bob Bergen
Karmakarışık (Tangled) izle, bir Grimm kardeşler masalı olan Rapunzel'in modern bir uyarlamasıdır. Sarı saçlı Rapunzel, küçükken ailesi tarafından kaçırılır ve büyülü güçleri olan saçları onu genç ve güzel tutar. Kötü kalpli cadı Gothel, onu bir kuleye hapseder ve saçlarındaki büyüyü kullanarak kendisi genç kalır. Rapunzel'in tek umudu, kuledeki hayatından kaçmaktır. Yakışıklı bir hırsız olan Flynn Rider, Rapunzel'in kuleye gizlice girer ve onunla bir anlaşma yapar. Ona yardım etmek için onu tuleden kaçırmasına yardım eder, ancak yolculukları, karanlık sırlar ve tehlikelerle doludur.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle