32 Görüntülenme
Kayıp Şehir – The Lost City izle (2022)
6.1 IMDB Puanı

Kayıp Şehir – The Lost City izle (2022)

(The Lost City)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 01
Oyuncular Sandra Bullock , Channing Tatum , Daniel Radcliffe , Da'Vine Joy Randolph , Brad Pitt , Oscar Nuñez , Patti Harrison , Bowen Yang , Stephen Lang , Joan Pringle , Héctor Aníbal , Thomas Forbes-Johnson , Sli Lewis , Olga Bucarelli , Adam Nee , Raymond Lee , Omar Patin , Anthony Alvarez
Kayıp Şehir (The Lost City) izle, 2022 yılında yayınlanan bir Amerikan aksiyon-komedi filmidir. Filmin konusu, ünlü bir roman yazarının, hayalî karakteri ile gerçek dünya arasında yolculuk yapmak zorunda kalması sonrası yaşadığı maceraları anlatmaktadır.
Filmde, Channing Tatum'un canlandırdığı ünlü roman yazarı Alan, hayalî karakteri Jaxon ile tanışır ve onunla düşler aleminde dolaşmaya başlar. Ancak bir gün, gerçek dünyada da Jaxon ile karşılaşır ve kendisini bir maceranın içinde bulur.
Alan ve Jaxon, kayıp bir şehir hakkında yapılan araştırmaları takip ederken, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütü ile karşı karşıya gelirler. İkili, çıktıkları bu yolculukta, düşler aleminin ötesinde gerçek bir maceraya atılırlar.
"The Lost City", aksiyon ve komedi türlerini başarılı bir şekilde harmanlayan bir film olarak öne çıkmaktadır. Channing Tatum ve Odeya Rush'un başrolleri paylaştığı filmde, oyunculuk performansları, çarpıcı sahneler ve müzikler dikkat çekmektedir. Ayrıca, film, izleyicilere keyifli bir macera sunarak, hayal gücünün sınırlarını zorlamaktadır.