31 Görüntülenme
Kiralık Aşık (Fading Gigolo) Türkçe Dublaj İzle
6.2 IMDB Puanı

Kiralık Aşık (Fading Gigolo) Türkçe Dublaj İzle

(Fading Gigolo, Casi un gigolo, Casi un gigoló, Apprenti gigolo, Amante a Domicílio, Жиголо на средна възраст, Casi Un Gigolo, Gigolo maski all, Fading gigolo, Plötzlich Gigolo, Erasitehnis gigolo, Ερασιτέχνης ζιγκολό, Bérgavallér, Rak gigolo, Gigolò per caso, Gigolo in New York, ジゴロ・イン・ニューヨーク, Zem žigolo maskas, Žigolo, Casanova po przejściach, Quase Gigolo, Под маской жиголо, Matori žigolo, Aprendiz de gigoló, Aprendiz de Gigoló, Kiralık Aşık, Під маскою Жиголо, Casi Un Gigoló)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Antidote Films (I) / Covert Media
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular John Turturro , Woody Allen , Vanessa Paradis , Liev Schreiber , Sharon Stone , Sofía Vergara , Abe Altman , Michael Badalucco , Bob Balaban , MBarka Ben Taleb , Teddy Bergman , Max Casella , Loan Chabanol , Isaiah Clifton , Jade Dixon
Kiralık Aşık (Fading Gigolo) izle, 2013 yapımı bir romantik-komedi filmidir. Film, Floransa'da çiçekçi olarak çalışan Fioravante ve en yakın arkadaşı Murray'nin hikayesini anlatır.
Murray, maddi sorunları olan bir kitapçıdır ve bir gün kendisine aşık olan müşterisi Dr. Parker'ın teklifini kabul eder. Dr. Parker, eşi için bir erkek fahişe bulması konusunda Murray'dan yardım istemektedir. Murray, Fioravante'nin bu işi yapabileceğine inanır ve onu "Virgil Howard" adı altında bir erkek fahişe olarak çalışmaya ikna eder.
Fioravante, müşterisi Dr. Parker'ın karısı Avigal ile tanışır ve ona aşık olur. Ancak, Avigal'ın Ortodoks Yahudi geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olduğu için ilişkileri imkansız gibi görünmektedir.
Bu arada, polis Fioravante'yi ve Murray'i takip etmeye başlar ve işleri zora sokarlar. Ancak, sonunda her şey ortaya çıkar ve Fioravante, Avigal ile birlikte olmak için tüm engelleri aşar.
Film, modern New York'ta geleneksel Ortodoks Yahudi kültürüne göndermeler yaparak, sıra dışı bir romantik-komedi öyküsü anlatıyor. Ayrıca, cinsellik, yaşlılık, arkadaşlık ve insan ilişkileri gibi konulara da değinerek, izleyicileri düşündüren bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın