51 Görüntülenme
Kirpi Sonic 2 Türkçe Dublaj izle (2022)
6.5 IMDB Puanı

Kirpi Sonic 2 Türkçe Dublaj izle (2022)

(Sonic the Hedgehog 2)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 02
Oyuncular James Marsden , Jim Carrey , Ben Schwartz , Tika Sumpter , Idris Elba , Natasha Rothwell , Adam Pally , Shemar Moore , Lee Majdoub , Colleen O'Shaughnessey , Melody Nosipho Niemann , Tom Butler , Brad Kalilimoku , Krista Alvarez , Donna Jay Fulks , Scott Patey , Leif Havdale , Johnson Phan
Kirpi Sonic 2 (Sonic the Hedgehog 2) izle, 2020 yapımı Sonic the Hedgehog filminin devamıdır ve popüler video oyunu serisine dayanmaktadır. Film, hızlı mavi kirpi Sonic'in (seslendiren Ben Schwartz) maceralarını sürdürdüğü ve yeni düşmanlarla ve zorluklarla karşı karşıya kaldığı hikayeyi anlatır.
Sonic, dünyayı kurtardıktan sonra, en iyi arkadaşı olan polis memuru Tom Wachowski (James Marsden) ve Tom'un karısı Maddie (Tika Sumpter) ile beraber dünya üzerinde yeni bir yaşama başlar. Bu arada, Sonic'in düşmanı Dr. Robotnik (Jim Carrey) sürgünden döner ve güçlü bir zümrütü ele geçirerek dünyayı ele geçirmeye çalışır. Robotnik, Sonic'in eski arkadaşı Knuckles (seslendiren Idris Elba) ile işbirliği yaparak, Sonic ve arkadaşlarını durdurmayı amaçlar.
Sonic, yardımcısı Tails (seslendiren Colleen O'Shaughnessey) ile birlikte, düşmanlarını yenmek ve dünyayı tekrar kurtarmak için hızlı ve heyecan verici bir maceraya atılır. Film, aksiyon ve macera dolu sahneleri, arkadaşlık ve kahramanlık temaları ile eğlenceli ve enerjik bir süper kahraman hikayesi sunar.